Naši zahraniční partneri

FRANCÚZSKO
Región: AKVITÁNIA, Mesto: NERAC, Škola: EPLEFTA LOT ET GARANNESPOJENÁ STREDNÁ ŠKOLA
Študijné odbory zamerané na poľnohospodárstvo, potravinárstvo a hygienu.

TALIANSKO
Región: UMBRIA, Mesto: SPOLETO, Inštitúcia: AZZURA
Zabezpečuje stáže v oblasti vidieckej turistiky, bio poľnohospodárstva, tradičnej gastronómie a pomoc pri hľadaní zamestnania na európskom pracovnom trhu.

ČESKO
Región: PARDUBICKÝ KRAJ, Mesto: LITOMYŠL, Škola: STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA A STŘEDNÍ ODBORNÉ UČILIŠTE
Poskytuje vzdelanie v odboroch logistické a finančné služby, kuchár, cukrár, pekár, inštalatér, tesár, murár.

Región: KRÁLOVOHRADECKÝ KRAJ, Mesto: TRUTNOV, Škola: STŘEDNÍ ŠKOLA ZAHRADNICKÁ A TECHNICKÁ
Škola s výučbou v záhradníckych a technických odboroch a špička v chovateľstve cudzokrajných zvierat.

Región: ZLÍNSKY KRAJ, Mesto: KROMĚŘÍŽ, Škola: TAUFEROVA STŘEDNÍ ŠKOLA VETERINÁRNÍ
Zameraná na veterinárnu starostlivosť, chov a liečenie zvierat, kvalitu a kontrolu potravín.