• ODOVZDANIE MATURITNÝCH PRÁC

Záverečné maturitné práce odovzdajú študenti v elektronickej podobe svojmu vedúcemu práce do 8.4.2020. Tlačenú verziu práce odovzdajú podľa usmernenia po obnovení výučby.

Prezentácie na obhajobu sú študenti povinní odovzdať v elektronickej podobe do 17.4.020 na kontrolu vedúcemu práce.

• Oznam o prerušení prezenčnej formy výučby

• OZNAM o prerušení prezenčnej formy výučby - prezenčná forma vyučovania sa prerušuje do odvolania.

Externá časť a písomná forma internej časti maturitnej skúšky v školskom roku 2019/2020 sa neuskutoční.

• OZNAM o vyzdvihnutí učebníc zo školského internátu

• Na základe požiadaviek rodičov a žiakov vedenie SOŠ po dôkladnom zvážení umožňuje žiakom školy vyzdvihnutie učebníc a zošitov zo školského internátu za podmienky dodržania týchto pravidiel:

žiaci si môžu učebnice a zošity vyzdvihnúť v určených termínoch, a to:

•  piatok 20 . marca 2020 v čase 10.00 – 12.00
            •  pndelok 23 . marca 2020 v čase 10.00 – 12.00
            •  streda 25 . marca 2020 v čase 10.00 – 12.00
            • žiakom však nebude umožnený vstup do školského internátu;
            • žiak je povinný mať ochranu tváre;
            • žiak bude kontaktovať službukonajúceho vrátnika v školskom internáte vo vchode C, ktorý mu zavolá službukonajúceho vychovávateľa;
            • požadované učebnice a zošity z izby vyzdvihne vychovávateľ a odovzdá ich žiakovi;
            • zároveň je potrebné dodržiavať všetky platné nariadenia a zásady hygieny a ochrany zdravia.