• USMERNENIE ohľadom odborného výcviku a praxe

• Vážení rodičia a milí študenti,

oznamujeme Vám, že v zmysle usmernenia MŠVVaŠ SR (https://www.minedu.sk/data/att/17434.pdf) odborný výcvik v duálnom systéme a u zamestnávateľov môže naďalej prebiehať podľa momentálnej situácie u zamestnávateľa.
            Študentov, ktorých sa to týka budú informovať majstri odborného výcviku, resp. triedni učitelia.

Odborný výcvik v priestoroch školy bude vykonávaný podľa možností dištančnou formou a bude posilnený po obnove vyučovania.

• OZNAM o spôsobe dištančného vzdelávania

• Vážení rodičia, milí študenti,

naším prvoradým cieľom je vytvoriť pre Vás podmienky, aby ste sa počas tejto náročnej situácie mohli naďalej plnohodotne vzdelávať.

Dištančná forma vzdelávania žiakov školy bude realizovaná prostredníctvom elektronickej komunikácie s pedagogickými zamestnancami školy nasledujúcimi formami:

• prioritne prostredníctvom edukačného portálu EduPage,

• prostredníctvom sociálnych sietí (o tomto spôsobe komunikácie budú žiakov informovať jednotliví učitelia),

• prostredníctvom e-mailovej komunikácie,

• ďalej pripravujeme online výučbu cez Office 365

Učitelia budú žiakom prideľovať študijné materiály, zadania a úlohy v primeranom rozsahu a v primeranej náročnosti s určením presného termínu na preštudovanie a odovzdanie zadanej úlohy.

Učivo a úlohy budú učitelia zadávať v deň, kedy je v rozvrhu daný predmet.

V prípade zostavenia špeciálneho rozvrhu a akejkoľvek zmeny v spôsobe dišančného vzdelávania Vás budeme včas informovať.Žiaci, ktorí majú v rámci dištančného vzdelávania akýkoľvek technický problém sú  povinní o tejto situácii informovať svojho triedneho učiteľa, ktorý ich usmerní a bude ich informovať o ďalšom postupe.

• OZNAM o spôsobe vydávania učebníc a osobných vecí zo školského internátu

• Žiaci si môžu vyzdvihnuť učebnice a osobné veci zo školského internátu podľa nasledovného harmonogramu:

1 . ročník

streda - 10. 00 - 12.00

streda - 13.00 - 15.00

štvrtok - 10. 00 - 12. 00

štvrtok - 13.00 - 15. 00

V prípade potreby kontaktujte svojho vychovávateľa.

• AKTUÁLNE INFORMÁCIE v súvislosti s COVID 19 platné od 11. 10. 2020

• Vážení rodičia, milí študenti,

ako už iste viete, stredné školy od pondelka 12.10.2020 prechádzajú na dištančnú formu vzdelávania  až do odvolania.

Platí to samozrejme aj pre odborný výcvik. Preto dnes necestujte na školský internát.

Zajtra všetci zostaňte doma. O spôsobe výučby Vás budeme informovať.