Elektronická žiacka knižka,SOŠ, Pod Bánošom 80, Banská Bystrica

• Rozhodnutie ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR z 26. marca 2020

ODOVZDANIE MATURITNÝCH PRÁC

Záverečné maturitné práce odovzdajú študenti v elektronickej podobe svojmu vedúcemu práce do 8.4.2020. Tlačenú verziu práce odovzdajú podľa usmernenia po obnovení výučby.

Prezentácie na obhajobu sú študenti povinní odovzdať v elektronickej podobe do 17.4.020 na kontrolu vedúcemu práce.

• Oznam o prerušení prezenčnej formy výučby

OZNAM o prerušení prezenčnej formy výučby - prezenčná forma vyučovania sa prerušuje do odvolania.

Externá časť a písomná forma internej časti maturitnej skúšky v školskom roku 2019/2020 sa neuskutoční.

• OZNAM o vyzdvihnutí učebníc zo školského internátu

Na základe požiadaviek rodičov a žiakov vedenie SOŠ po dôkladnom zvážení umožňuje žiakom školy vyzdvihnutie učebníc a zošitov zo školského internátu za podmienky dodržania týchto pravidiel:

žiaci si môžu učebnice a zošity vyzdvihnúť v určených termínoch, a to:

•  piatok 20 . marca 2020 v čase 10.00 – 12.00
    •  pndelok 23 . marca 2020 v čase 10.00 – 12.00
    •  streda 25 . marca 2020 v čase 10.00 – 12.00
    • žiakom však nebude umožnený vstup do školského internátu;
    • žiak je povinný mať ochranu tváre;
    • žiak bude kontaktovať službukonajúceho vrátnika v školskom internáte vo vchode C, ktorý mu zavolá službukonajúceho vychovávateľa;
    • požadované učebnice a zošity z izby vyzdvihne vychovávateľ a odovzdá ich žiakovi;
    • zároveň je potrebné dodržiavať všetky platné nariadenia a zásady hygieny a ochrany zdravia.

BLESABEE - INNOVATIVE BLENDED LEARNING TOOLKIT FOR THE SAFE PEST MANAGAMENT OF HONEYBEES

CESTY K BIOPRODUKTOM CEZ NÁVRAT K TRADÍCIÁM

• NAUČME SA POMÁHAŤ

NAUČME SA POMÁHAŤ: 1.9.2016 - 31.12.2018

• EURÓPSKE CESTY K ROZVOJU SLOVENSKÉHO VIDIEKA

EURÓPSKE CESTY K ROZVOJU SLOVENSKÉHO VIDIEKA: 1.6.2016 - 31.5.2018

• Preukaz ISIC/EURO

Obnovte svojmu synovi/dcére platnosť Preukazu žiaka ISIC/EURO<26, aby ste mohli využívať zľavy počas letných prázdnin aj ďalší školský rok!
    Preukaz ISIC/EURO - Obrázok 1 ISIC.pdf

• Prenájom nebytových priestorov

Vypisujeme verejnú obchodnú súťaž na prenájom nebytových priestorov v areáli SOŠ, Pod Bánošom 80, Banská Bystrica.

Informácie:
    Ing. Daniel Poturnay
    tel.: 048/4724547

• Poistné
    Žiaci školy majú možnosť poistiť sa. Výška poistného je 1 €, 2 €, alebo 3€. Poistné je potrebné uhradiť čo najskôr.